Iran’da şirket kaydı

  • Türkiye’deki Firmanın yasal tescili
  • Faaliyet alanı ve başlangıç ​​sermayesinin miktarını seçmede ana danışmanı
  • Türkiye’nin kanunlarına göre vergi tavsiyesi

Herhangi bir ülkede bir ekonomik faaliyetin temeli ve ilkesi, şirketin tescilinin yasallaştırılmasını ve bu faaliyetin işleyişinin uygun bir şekilde vergi dairesine bilgi verilmesini gerektirir.

Şirketin kaydı ,  doğru şekilde ve ekonomik faaliyete başlamak için tüm noktalarına ihtiyaç duyduğuna göre yeterli bilgi ve tecrübe bulunması gerektirir ve kayıt geçmişli olan avukatlara hitap edebilir. Şirket adı seçilmesi, şirketin faaliyet konusuyla ilgili uygun bir yazı yazılması, şirketin başlangıç ​​sermayesi miktarına iligili doğru tavsiyeler ve …

Sonuç olarak, AsTrust , müşterilerin ihtiyaçlarını dikkate alarak şirketin kaydı ve bununla ilgili konularında uzmanlık tavsiyelerde bulunmuş ve bu konuda şirketin en iyi avukatlarını atayarak doğru hizmette ve tam zamanında dikkate alınmıştır.

AsTrust ‘daki şirketlerin tescili ile ilgili hizmetlerden bazıları şunlardır: şirket kayıt belgeleri hakkında telefonla danışmanlık ve müşteriye bilgi vermek ve faaliyetin konusunun seçimi ve kayıtların nasıl yapılacağının optimize etmesi için ağızdan danışmanlığı olmaktadir.